Çimento Sektörüne Özel Kurumsal Risk Yönetimi ve İç Denetim Hizmetlerimiz Başladı

Control Solutions International olarak 2010 senesinden bu yana Türkiye’ de çimento sektörünün önde gelen şirketlerinde kazandığımız tecrübeleri, şirketimizin 25 ülkede çimento sektöründe kazandığı deneyimler ve sahip olduğumuz sektör uzmanı danışmanlarımızın kişisel mesleki yetkinlikleri ile harmanlayarak, sadece Çimento sektörü şirketlerine özel kurumsal risk yönetimi ve iç denetim hizmetlerini sunuyoruz.

Çimento sektöründe risk yönetimi ve iç denetim; şirketlere hem gelir hem de gider tarafında önemli katkılar sağlayan, karlılığı olumlu yönde etkileyen, suistimalleri önleyen, başta üretim ve enerji verimliliği olmak üzere pek çok süreçte verimliliği artıran ve kurumsal kontrol sistemlerini güçlendiren sistemler olup, bu sistemlerin doğru oluşturulması ve yönetimi büyük önem taşımaktadır.

Control Solutions International olarak, çimento ve hazır beton şirketlerine bu sistemleri kurarak, kurumsal yönetimi, kurumsallaşmayı ve yönetim süreçlerini destekliyoruz. Çimento şirketlerinin iş süreçleri, organizasyon yapıları, riskleri, kontrolleri, verimlilik ve suistimal noktaları konusunda uzman ve tecrübeli danışmanlarımız ile şirketinize en uygun modeli oluşturuyor ve uygulamaya alıyoruz.

Çimento risk veri tabanımız, yüzlerce riskten oluşmakta olup, bu risklere karşı şirketinizin almış olduğu tedbirler değerlendirilmekte ve kontrol sisteminiz iyileştirilerek, itibar, finansal, yasal, operasyonel, pazar, rekabet ve suistimal risklerine karşı güçlendirilmektedir.

Çimento sektöründe kurumsal risk yönetimi ve iç denetim hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için:

İletişim
Seyhan Gençağ
Partner
Tel: 0 312 442 50 15
Faks: 0 312 442 50 16
sgencag@controlsolutions.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir