Yeni Dönem Eğitim Programlarımız 26 Eylül 2016′ da Başlıyor

Control Solutions International olarak 25 ülkede elde ettiğimiz deneyimi uluslararası ölçekte paylaşmak üzere eğitim programları düzenliyoruz. 2010 senesinden bu yana Türkiye Ofisimiz de bu küresel bilgi ve deneyim aktarım programının bir parçası olmuştur.

2010- 2016 seneleri arasında, toplam 91 adet kurumsal, 14 adet bireysel katılıma açık eğitim ile Türkiye’ deki şirketler, sivil toplum örgütleri ve kamu idarelerine çeşitli eğitimler ile bilgi ve deneyim aktarımı gerçekleştirdik. Bunlara ek olarak, Türkiye’ nin önde gelen Üniversitelerinden Bahçeşehir Üniversitesi ile 5 yıldır düzenli olarak ortak sertifikasyon programları düzenledik. Bahçeşehir Üniversitesi BAUSEM ile 2011′ de başlattığımız ve bir gelenek haline gelmiş olan “İç Denetim Uzmanlığı Sertifika Programımız”  200′ ün üzerinde mezun vermiştir. Bu eğitimler, Control Solutions International’ ın mesleki ve toplumsal sorumluluk çerçevesinde sürdürdüğü, en üst seviyede memnuniyetin hedeflendiği eğitimler olmuştur.

Control Solutions International olarak yepyeni kurumsal ve genel katılıma açık eğitim programlarımız ile Eylül 2016′ dan itibaren profesyonellerin ve kurumların gelişimine katkı sağlamayı hedefliyoruz.

BAUSEM ile ortak olarak düzenlenecek 4 yeni sertifika programımız Eylül 2016′ da başlayacak ve oldukça ses getirecek. Tamamen uygulama ağırlıklı ve profesyonellerin mesleki yetkinliklerini en üst seviyeye taşımaya odaklı bu programlarda, Türkiye’ de bu alanda ilk olan özel bir eğitim tekniği ve teknolojisini uygulamaya alıyoruz.

İstanbul’ da: 

  • İç Denetçi Sertifika Programı (14 gün)
  • Kurumsal Risk Yönetimi Sertifika Programı (12 gün)

Ankara’ da: 

  • İç Kontrol ve Kurumsal Risk Yönetimi Uzmanlığı Sertifika Programı (12 gün)
  • İç Denetçi Sertifika Programı (14 gün)

programlarımız ile meslek profesyonellerine veya bu alanlarda kariyer yapmak isteyip, doğru noktadan başlamak isteyen katılımcılara, gerekli tüm teorik ve uygulamalı mesleki bilgi ve becerileri kazandıracağız.

İrtibat ve Bilgi İçin:

Bahçeşehir Üniversitesi
BAUSEM

İlke Şener
Tel : 0212 381 59 36
Fax : 0212 381 59 30

Control Solutions International
Zuhal Çelikli
Tel : 0312 442 50 15
Fax : 0312 442 50 16

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir