114Uluslararası Standartlarda bir iç denetim faaliyeti oluşturmak ve bu faaliyeti bir fonksiyon veya dış hizmet aracılığı ile yine Standartlara uygun olarak yürütmek oldukça zahmetli bir iştir. Control Solutions International olarak, hem iç denetim sisteminizi/fonksiyonunuzu İç Denetim Uluslararası Mesleki Uygulama Çerçevesine uygun olarak oluşturmanıza yardımcı oluyor, hem de Standartlara uygunluğu sürekli kılmanız için size rehberlik sağlıyoruz.

Buna ek olarak, mevcut iç denetim biriminizin, tüm faaliyetleri ile Uluslararası Mesleki Uygulama Çerçevesinde yer alan Kalite Güvence Değerlendirmelerine (QAR) hazırlanmasına yardımcı oluyor, denetim faaliyetlerinizi, QAR, sürecine hazır hale getiriyoruz.

 

İÇ DENETİM FAALİYETİNİZİN KALİTE GÜVENCE DEĞERLENDİRMELERİNİ (QAR) YAPIYORUZ

 

112

 

Control Solutions International olarak en güçlü olduğumuz hizmet alanlarından bir tanesi de gerekli tüm mesleki sertifikasyon QAR şartlarını taşıyan danışmanlarımız ile, iç denetim biriminizin Kalite Güvence Değerlendirmesini (QAR) gerçekleştirmek.

 

 

 

Şirketinize;

  • İç denetim biriminizin uluslararası standartlar çerçevesinde yeniden yapılandırılması ve QAR’ e hazır hale getirilmesine yönelik danışmanlık ve rehberlik,
  • Gerekli nitelikleri taşıyan danışman ve değerlendiriciler ile Kalite Güvence Değerlendirmesi gerçekleştirilmesi,

hizmetlerini sunuyoruz.