Control Solutions International’ın dünya genelinde alanında en çok tercih edilen danışmanlık şirketlerinden biri olmasının arkasında geniş sektörel deneyimler ve uzmanlaşma yatmaktadır. Şirketimiz, hizmet verdiği tüm alanlarda, 15 sene ve üzerinde tecrübeye sahip danışman kadro ile çalışmaktadır. Danışmanlık faaliyetlerinde diğer şirketler gibi junior-seviyede danışman bulunmadığından iş ihtiyaçlarınız iyi anlaşılmakta ve beklenen sonuçlar en üst seviyede elde edilmektedir. Şirketimiz sadece 3 temel alanda uzmanlaşmış olup, bu alanlarda kaliteli hizmet vermeye odaklanmıştır:

İç Denetim Hizmetleri

25 yıldan uzun süredir dünya genelinde iç denetim hizmetleri sağlamada uzmanlaşmış durumdayız. Şirket ve kamu kurumlarının stratejik iç denetim çözüm sağlayıcısı ve destekleyicisi olarak, uluslararası standartlar konusundaki uzmanlığımız, geniş sektör deneyimimiz ve sertifikalı danışmanlarımız ile güncel metodoloji, araç ve teknolojileri içeren, risk odaklı ve en iyi uygulamaları baz alan iç denetim hizmetleri sağlamaktayız.

İç Kontrol ve Risk Yönetimi Hizmetleri

İç Kontrol ve Risk yönetimi alanında uzman danışman kadromuz ile şirket ve kurumların yönetim kurulları ve yönetim kademeleri ile birlikte çalışarak, en iyi uygulamaları baz alan, iç kontrol ve kurumsal risk yönetimi çözümleri sağlıyoruz. Şirket ve kamu idarelerinin risklerini en iyi şekilde yönetmelerine yardımcı oluyor, gerekli tüm sistem ve süreçleri organizasyona özel olarak tasarlıyor ve yönetim sistematiğine entegre ediyoruz.

Yönetim Danışmanlığı

Sahip olduğumuz sektörel ve mesleki uzmanlık ile şirket ve kurumların stratejik yönetimden, performans yönetimine, inovasyon ve farklılaşmadan, bağımsız yönetim kurulu/denetim komitesi üyeliği ihtiyaçlarının karşılanmasına kadar geniş yelpazedeki ihtiyaçlarına esnek ve uluslararası metodolojileri temel alan çözümler sağlıyoruz. Şirketlere uygulanabilir, bilimsel temellere dayanan ve yerel koşulları göz önüne alan çözümler üretiyoruz.

Şirketlerin özel ihtiyaçlarını değerlendirme ve en uygun çözümü bulmada çok dikkatli davranıyoruz. Dünyanın önde gelen risk, iç denetim ve yönetim danışmanlığı şirketlerinden birisi olarak, uluslararası standartlar, en iyi uygulamalar, sektörel uzmanlık ve kültürel farklılıkları göz önünde bulunduran bir yaklaşıma sahibiz.